Skocz do zawartości
Godziny otwarcia: 01.10.2023
dzisiaj
nieczynne
Strona główna Aktualności Narodowe Czytanie w CDN PBP

Narodowe Czytanie w CDN PBP

W związku z coroczną akcją, odbywającą się pod patronatem pary prezydenckiej, w której cała Polska (i nie tylko) wspólnie czyta dzieła naszych autorów, Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Filia w Słupcy włączyła się w działania promujące czytanie. W tym roku czytano zaproponowaną przez prezydencką parę powieść Elizy Orzeszkowej Nad Niemnem. W sobotę 09.09.2022 r. udział we wspólnym  czytaniu wzięli nauczyciele ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Słupcy.

Zobacz także
Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Andrzejem Wasilewskim, które odbędzie się 6 października 2023 roku, o godz. 17.00 w CDN Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Koninie, ul. Przemysłowa 7.

Czytaj więcej
Wsparcie zaklęte w słowach - spotkanie Sieci współpracy

Wsparcie zaklęte w słowach - spotkanie Sieci współpracy

Zapraszamy  na pierwsze w roku szkolnym 2023/2024 spotkanie "Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy z Konina i powiatu konińskiego". Spotkanie w formie warsztatów biblioterapeutycznych organizujemy wspólnie z Konińskim Oddziałem Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich.

Czytaj więcej

SOWA MOBI już w naszej bibliotece

Drogi Czytelniku zapraszamy do skorzystania z aplikacji SOWA MOBI. Informacje o zbiorach naszej biblioteki znajdziesz na ekranie swojego smartfona. Wyszukiwarka i filtry w aplikacji pomogą Ci dokonać szybkiego wyboru. Aplikacja przypomni o wypożyczonych zbiorach, które będziesz musiał niebawem zwrócić do biblioteki. Zaproponuje też możliwość przesunięcia daty zwrotu, gdybyś jeszcze nie skończył czytać.

Czytaj więcej