Skocz do zawartości
Godziny otwarcia: 23.06.2024
dzisiaj
nieczynne
Strona główna Misja

Misja Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie

Misją Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie jest profesjonalne przewodzenie nauczycielom w podwyższaniu kwalifikacji na drodze ustawicznego doskonalenia się i zaspokajania potrzeb czytelniczo-informacyjnych oraz wspomaganie szkół w tworzeniu kultury uczącej się organizacji.

Podstawą naszego działania jest przeświadczenie, że nauczyciel jest osobą uczącą się przez całe życie, nieustannie rozwijającą swoją wiedzę merytoryczną i kompetencje pedagogiczne. Chcemy być „domem wiedzy” dla nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych osób, wychodzić naprzeciw wyzwaniom współczesności, łącząc tradycję z nowoczesnością.

Pragniemy być najlepszym partnerem placówek oświatowych i instytucji edukacyjnych, rozumiejącym i uwzględniającym ich potrzeby i aspiracje.

Naszą misję pojmujemy jako w pełni profesjonalną służbę społeczną. Poczucie posłannictwa i wrażliwości na potrzeby wszystkich mieszkańców subregionu konińskiego, połączone z długoletnim doświadczeniem edukacyjnym, umożliwia nam tworzenie własnego stylu pracy i działania jako firmy solidnej i godnej zaufania, a równocześnie dynamicznej i otwartej na wyzwania zmieniającej się rzeczywistości.