Skocz do zawartości
Godziny otwarcia: 01.10.2023
dzisiaj
nieczynne
Strona główna Aktualności Picturebooki – niezwykłe książki w pracy nauczyciela

Picturebooki – niezwykłe książki w pracy nauczyciela

grafika do szkolenia Picturebooki – niezwykłe książki w pracy nauczyciela

Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli na szkolenie pt. Picturebooki – niezwykłe książki w pracy nauczyciela. Szkolenie odbędzie się w ramach Konińskich Spotkań Edukacyjnych w dniu 09.09.2023 r., adresowane jest do wszystkich nauczycieli pragnących wzbogacić swoją wiedzę na temat możliwości wykorzystania picturebooków w pracy edukacyjnej i wychowawczej.

 

Zapisz się tutaj!

 

Podczas spotkania omówiony zostanie fenomen tych wyjątkowych publikacji. Uczestnikom szkolenia zaprezentowane zostaną picturebooki poruszające aktualne problemy społeczne, picturebooki, które powstały na podstawie lektur szkolnych, a także propozycje dla nauczycieli przedmiotów ścisłych, np. matematyki.

Zobacz także
Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Andrzejem Wasilewskim, które odbędzie się 6 października 2023 roku, o godz. 17.00 w CDN Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Koninie, ul. Przemysłowa 7.

Czytaj więcej
Wsparcie zaklęte w słowach - spotkanie Sieci współpracy

Wsparcie zaklęte w słowach - spotkanie Sieci współpracy

Zapraszamy  na pierwsze w roku szkolnym 2023/2024 spotkanie "Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy z Konina i powiatu konińskiego". Spotkanie w formie warsztatów biblioterapeutycznych organizujemy wspólnie z Konińskim Oddziałem Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich.

Czytaj więcej

SOWA MOBI już w naszej bibliotece

Drogi Czytelniku zapraszamy do skorzystania z aplikacji SOWA MOBI. Informacje o zbiorach naszej biblioteki znajdziesz na ekranie swojego smartfona. Wyszukiwarka i filtry w aplikacji pomogą Ci dokonać szybkiego wyboru. Aplikacja przypomni o wypożyczonych zbiorach, które będziesz musiał niebawem zwrócić do biblioteki. Zaproponuje też możliwość przesunięcia daty zwrotu, gdybyś jeszcze nie skończył czytać.

Czytaj więcej